Agjenci Turistike

Bulevardi "Zhan Dark", pallati 1, hyrja 1, kati 1, prane ATSH, Tirane, Albania
Hours: Open today E Hene - E Premte 8:00 - 18:00
E Shtune 8:00 - 13:00
+355 0682035851

     Kategoria: Agjensi Turistike Ofrojme transport me autobuz dhe minibus brenda dhe jashte vendit meRead More

Rruga Muhamet Gjollesha, pallati 67, hyrje 7, kati I
+355 0698188800

     Kategoria: Agjensi Turistike Agjensia jone ju ofron gjithcka qe ju nevojitet per teRead More

Tirane, Rruga e Kavajes, perballe spitalit Gjerman
Hours: Open today 09:00 -21:00
+355 00355 69 945 4404

     Kategoria: Agjensi Turistike Unika Travel është një nga agjensitë kryesore në Shqiperi, dukeRead More

Rr. Hoxha Tahsim, ne krah te BKT Tirana, Albania
Hours: Open today Cdo dite -> 9:00 AM - 9:00 PM
+355 069 63 82 605, 042 24 1212

     Kategoria: Agjensi Turistike .Çfarë mund të bëjmë? Shërbimet tona përfshijnë çdo gjë qëRead More

Rruga Mine Peza, perballe Viles Tafai, Tirane
+355 +355 69 44 22 700

     Kategoria: Agjensi Turistike Tashme vendet me te bukura te botes mund ti vizitoniRead More

Rruga Hoxha Tahsim , 50m siper Sheshit Avni Rrustemi,Tirana,Albania
+355 693300300

    Bileta avioni, autobusi, trageti. Paketa turistike. Hotele. Siguracione etj.. Adresa: Rruga Hoxha TahsimRead More

Rruga Hoxha Tahsim, 200m siper Optika Romes
+355 69 9222282

Partnerët: