Dyqane

Përballë Maternitetit të ri, tek Brryli, Tiranë, Albania
Hours: Open today 07:00 - 21:00
+355 +35569 208 0339

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan   Gorenje Albania është importuesi dhe distributori i vetëmRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Albania
Hours: Open today 08:00-21:00
+355 +355682002844

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Mish i fresket Dibra. Mish i cilesis se pare,viqaRead More

Share
 • 481
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  481
  Shares
Bulevardi Zogu i Pare, tek ish Zeri i Popullit, Tirana, Albania
+355 0683595137,0683595138, 0683595139

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan  (Distributor) POWER ENERGY DRINK A NEW ENERGY DUE FROMRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
+355 0693948283

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Oazi Festiv eshte nje kompani biznesi me qender neRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Elbasanit 7 xhuxhat, Tirana, Albania
Hours: Open today 06:00 - 23:00
+355 0682055288

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Buka e artë Qato me nje experience edhe traditeRead More

Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares
Rruga "Bajram Curri" tek brryli, Tirana, Albania
Hours: Open today 06:00 - 23:00
+355 0696316692

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Buka e artë Qato me nje experience edhe traditeRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Myslym Shyri, Tirane, Albania
Hours: Open today 09:00 - 21:00
+355 0695150355

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Tek ne do të gjeni rroba dhe aksesorë tëRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
RR. Aleksanderi i Madh Astir Tirane Albania
Hours: Open today 9:00-21:00
+355 069 61 34 792

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Renaldo Wood Art, ne besojmë se ëndrrat duhet tëRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Viktor Eftimiu, prapa ish-Drejtorise KESH
Hours: Open today 10:00 - 19:00
+355 067 20600 41, 069 20 600 41

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Ketu do gjeni produkte te personalizuara per bebe dheRead More

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
Blv."Bajram Curri" Tek Kryqezimi " Vasil Shanto" afer Bar "MonCheri" Tirane ALBANIA
Hours: Open today Open 9:00-21:00
+355 069 73 04 800

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Atlete GJERMANE  është dyqani i vetem ne te gjitheRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rr "Durresit". Pallati 11. Shkalla 7.Prane Universitetit "Ufo"
Hours: Open today 09:00-21:00
+355 69 76 75 335

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Parureki&Estetik Ema&Ida ofron:Prerje Krehje Lyerje Stilim Make-up Debilime TrajtimRead More

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
Njesi bashkiake nr7, rruga Sander Prosi, pallati 50, kati I

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Parfum francez, canta, kozmetik, bizhu, aksesore, firma te cilesiseRead More

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
Tirane, Kashar, Lagje 'Astir', rruga 'Aleksandri i Madh' pallati 'Fildish'
+355 069 75 09 444

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Berber Një prerje precize që përfshin: shampon gjallëruese, stilRead More

Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares
Rruga Kavajes, pallati Gorra nr.22
+355 069 29 95 681

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Ne rrobaqepsine tone kemi keto sherbime si me poshte:Read More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga "Besim Alla",100m Hotel Helias
+355 069 67 45 433

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Ne dyqanin tone do te gjeni gjthcka qe juRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Online
+355 069 88 57 900

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Kjo faqe është krijuar për bukurinë, WOMEN. Veshin sportetRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga e Durresit, Tirane
Hours: Open today 09:30 - 20:00
+355 069 75 97 632

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Ne rrobaqepsine tone kemi keto sherbime si me poshte:Read More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Online
+355 0692850291

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Produkte cilesore Gjermane. Suplemente, kojratike, make up, “Morequalityforlife”. PorosiRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga e Kavajes, Misto Mame, Tirane
+355 +355 69 36 08 133, +355 69 53 11 591

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Kompania GSM AUTO merret me tregtimin e pjeseve teRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Fillimi i rruges se Dibres,10 m mbi kryqezimin e 9 katesheve
+355 067 25 86 982

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Risia me e fundit ne tregun e bizhuterive. JewelRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
1) QTU, 2) TOPTANI kati 0, 3) RING CENTER kati 0, 4) Rr Myslym Shyri, 5) Libri Universitar 6) Dyqani zyrtar Pierre Lannier Rr M.Shyri
Hours: Open today Cdo dite -> 09:00 – 21:00
+355 00355 69 40 48 900

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Risi e Preciosa Albania eshte partneriteti i kontraktuar meRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga e Durresit, përballë me ambasadën polake
+355 00355 67 444 04 04

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Fashion Outlet shet veshje të brandeve të njohura si:Read More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
"1) RR: Ibrahim Rugova ; Ne hyrje te ish-bllokut 2) Galeria ETC : Kato 0-ro dhe kati 1-re. (kemi 2 dyqane ketu ) 3) City Park, kati 1. 4) Ring Center kati 1. 5) Coin , kati 0. 6) Dyqani zyrtar i TISSOT - Toptani Center kati 0."
Hours: Open today Store schedule is from 9am to 9pm with the exception of the 9am to 9am and 9am-9pm shopping malls at the City Park 10: 00-21: 00
+355 067 56 744 58

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Verde Watches u themelua dhe filloi aktivitetin e sajRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Tirane

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Krijo stilin tend, Kingbro Style.gjithcka si deshironi ,idea eRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Barrikadave 61, Tirane
+355 069 47 12 114

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Dhurata të veçanta dhe elegante. Kuti Choco të punuarRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rr. "Fortuzi", Tirane Albania
+355 067 20 77 177

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan, Kancelari MOTO: Cilesi eshte primare Tek ne do te gjeni:Read More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Reshit Petrela, Tirane Usluga
+355 068 20 88 686

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Ne ofrojmë këpucë me cilësi të lartë dhe çmiminRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Lord Bajron, Laprake

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Operojme ne Fushen e tregtise prej 23 vitesh, kemiRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bulevardi "Bajram Curri", perballe Ures se Tabakeve
+355 069 67 81 097

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Kiara Flowers & Dekor është nje biznes me përvojeRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Kongresi Manastirit, Pallati 1/1, Shkalla 1, Apartamenti 2, Kati I
Hours: Open today Cdo Dite -> 08:00 - 17:00
+355 069 35 65 122

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Biznesi jone u themelua 10-vite me pare ,eksperienca eRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
1) Kryqezimi i rruges Loni Ligori me rrugen Sabri Preveza 2) Dyqani 2 perballe me njesine bashkiake
Hours: Open today HAPUR (OPEN) 9:00 - 21:00
IT'S OPEN EVERYDAY !
+355 069 37 62 500

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Qe nga 2010 Produkte te Brandeve me te miraRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Ruga : Qemal Guranjaku , Perballe Drejtorise se Higjenes
+355 00355 69 7777 029

Kanalet Tona:     Kategoria: Dyqan Speaking Roses Albania ka ekskluzivitetin në përdorimin e teknologjisë mëRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rr. Aleksandri i madh, perballe Restorant Unik dhe Market Jata 2
+355 0696286115

Kanalet tona:     Kategoria: Dyqan Jonisa Fashion ka nje shumellojshmeri produktesh si: rroba perRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •