Restorante

Rr. "Kavajes" Perballe G-KOM Tirane ALBANIA
Hours: Open today Open : 9:00-00:00
+355 069 56 75 953

Kategori:Restorant Zgara “Tirona 1” është një nga zgarat më të mira në Tiranë, duke ofruarRead More

Stacioni Trenit, Bulevardi i Ri
+355 069 69 21 552

     Kategoria: Restorant Restorant “TRENI” Nje nga restorantet me te mire ne Tirane. NjeRead More

Rr. Elbasanit / Rr Pjetër Budi Nr6, Tirana 1001, Albania
Hours: Open today 12:00 - 23:00
+355 068 20 63 755

     Kategoria: Restorant Restorant Floga, i pozicionuar ne qender te Tiranes, Floga sherben qeRead More

Bulevardi Zogu 1, Tirane
+355 069 43 14 716

     Kategoria: Fast Food Nese ju pelqen tregojani nje miku! Sherbim Taxi – FalasRead More

Ish Parku i Autobusave Qëndra "CONDOR"
+355 069 78 16 427

     Kategoria: Fast Food Nese ju pelqen tregojani nje miku! Sherbim Taxi – FalasRead More

Rruga e Durresit, prane Hotel Eler, Tirane
+355 069 96 13 188

     Kategoria: Restorante Nje nga restorantet me te mira ne Tirane! Ofron super cilesiRead More

Adresa: Rruga Bardhyl perkrah Raiffeisen Bank, Ne unaze ngjitur me stacionin e autobuzit
+355 0697323633, 0699333666, 042360111

    Ju sjellim porosit ne shtepite tuaja. Disa nga ushqimet e detit qe neRead More

Rruga Barrikadave Ish Kinema 17 Nentori, Tirane, Albania
+355 069 6516501

    Kategoria: Restorante Pizza King sherben nje shumellojshmeri picash si: Pizza Familjare (Salcë, mozzarella,Read More

Rruga Andon Zako Çajupi 3, Tirana 1020, Albania
Hours: Open today Open: 12:00 pm - 12:00 am
+355 00355 67 609 5999

     Bottega ofron nje larmishmeri mundesishe per te organizuar nje darke ose dreke familjareRead More

Rruga Ismail Qemali, Tirana 1000, Albania
Hours: Open today Open: 11:00 am - 12:00 am
+355 00355 4 225 7805

     Restorant–piceri “Era” tek zona e ish-Bllokut, ishte pikënisja e rrjetit të restoranteve tonaRead More

Rruga Hamdi Sina, Tiranë, Albania
Hours: Open today Always Open
+355 00355 68 611 7159

     I pozicionuar ne zemer te Tiranes, me nje pamje fantastike nga liqeni, restorantiRead More

Rr. Elbasanit (Pranë Rezidencës Presidenciale) Tiranë, Albania
+355 068 20 22 843

     Në restorantin tonë ju do të zbuloni vlerat e vërteta të një gatimiRead More

Rruga Fortuzi, mbrapa Ministrise se Drejtesise
+355 067 40 55 455

     Kategoria: Restorant Ne restorantin tone do te gjeni: supa, makarona detare te fresketa,Read More

Rruga e Durresit perballe ish-ambasades Jugosllave
+355 0697520439, 0698892081

     Kategoria: Fast Food Nje menu e pasur ku kombinohen harmonia e kuzhines tradicionaleRead More

Rruga e Dibres, Kompleksi Orion ngjitur me komisariatin Nr.4
Hours: Open today Orari 10:00 - 24:00
+355 068 47 07 494

    Kebab Shameti Creamer offers a range of products with a taste and specialty.Read More

Adresa: Rruga Mahmet Deliu
+355 068 64 63 666

    Përveçse ju keni një vend të thjeshtë dhe të rehatshëm për t’ju shërbyerRead More

Adresa: Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
+355 0692789676

    Detari Seafood ofron keto sherbime: shitje, pastrim, pjekje, supe peshku, rizito, spaggeti, tavaRead More

George W Bush, Perballe Parlamentit,Tiranë 1001, Albania
Hours: Open today Open: 7AM–11PM
+355 00355 4 227 8000

     Delano gjithashtu ofron çdo ditë shërbimin e  mëngjesit, drekës dhe darkës për tëRead More

Vlorë

     Restorant Sofra e Ariut është një ndër restorantet më prestigjoze në qytetin eRead More

Vlorë

     Mullixhiu është një nga restorantet më të mira në Tiranë, duke ofruar ngrënieRead More

Rruga e Durresit, Ngjitur me Ambasaden Polake
Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania
Hours: Open today Open: 9AM–11:59PM
+355 04 224 8215
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
+355 00355 67 406 6166
Kodra e Priftit,Rruga e Kokonozeve, Tirana, Albania
Hours: Open today Open: 8AM–11PM
+355 00355 69 366 4754

Partnerët: