Muzikë & nightlife

Rruga "Loni Ligori" Astir, Tiranë, Albania
Hours: Open today 08:00 - 00:00
+355 067 591 9463

Kanalet tona:     Kategoria: Bar, Restorant, Piceri Është puna jonë ajo që çdo ditëRead More

Share
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  11
  Shares
Rruga liria, Kamëz, Tiranë, Albania
Hours: Open today 00:00 - 00:00
+355 0682068206 / 0686284004

Kanalet tona:     Kategoria: Bar, Restorant Tek Bar Restorant Lura, ceremonia e dasmës ështëRead More

Share
 • 9
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  9
  Shares
Rr Mikel Maruli, 1000 Tirana, Albania
+355 +355 699840293

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duamRead More

Share
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share
Xhanfize Keko, Tirana, Albania 19/3
+355 068 20 46 664

Kanalet tona:     Kategoria: Longue Bar Një ndërthurje midis ekstravagancës dhe lluksit do taRead More

Share
 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares
Rruga Don, Bosko, Tirane, Albania
+355 +355697577775

Kanalet tona:     Kategoria: Longue Bar Një ndërthurje midis ekstravagancës dhe lluksit do taRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Arkitekt Kasemi, Brryli, Tirana, Albania
Hours: Open today 06:30 - 23:00

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Kafeja është e domosdoshme për secilin prej nesh, porRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga 21-dhjetori perball fakultetit te Inxhinjeris te Ndertimit Tirana, Albania 
Hours: Open today 06:00-23:00
+355 069 23 81 533

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duamRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Komuna Parisit, Tirane, Albania
+355 +355 683752571

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duamRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Zogu Zi, Tirane, Albania
+355 0694630933

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Ambienti relaksues dhe komoditeti qe te ofron bari joneRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga "Muhamet Gjollesha" Tirane, Albania
Hours: Open today 06:30 deri me 23:00
+355 069 888 37 25

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Aroma e kafes eshte ajo qe te gjith duamRead More

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
Rr. "Muhamed Gjollesha" Perballe Universitetit Te Sporteve TIRANE ALBANIA
Hours: Open today Open : 7:00-22:00
+355 068 20 09 700

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Nese deshironi te kaloni momente te kendshme me shoqorineRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Blv."Gjergj Fishta" Perball Kompleksit "Deliorgji" Tirane ALBANIA
Hours: Open today Open : 7:00-00:00
+355 069 46 85 400

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Stafi jone i kualifikuar dhe arredimi i persosur iRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Astrit Balluku, Myslym Shyri
+355 00355 45 60 53 06

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Ne ndodhemi ne zemer te Tiranes. Sherbimi qe neRead More

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
Rruga Tom Plezha, pallati Klensi, Kati 2
+355 068 31 95 313

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Bari jone startoi punen ne 2016. E kemi nisurRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bulevardi Zogu I pare, (Tek Treni) Tirane Albania
Hours: Open today Open: 22:00 pm - 06:00 am
+355 067 41 11 088

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Doni të mbyllni beqarinë tuaj në një mënyrë tëRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Don Bosko, Tirane
+355 00355 69 3333 789

Kanalet tona:     Kategoria: Bar-e & Pub-e Stafi jone i kualifikuar dhe arredimi iRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Tirana, Albania
Hours: Open today "Open 24 hours"
+355 00355 69 202 2901

Kanalet tona:     Kategoria: Bar Charl’s Bistro eshte nje nder pubet me te vjetraRead More

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
+355 69 605 0000
Rruga e Durresit, Tirane
Rruga thoma goxhaj
+355 697313607