Hotele

Rr. "Lord Bajroni" Nr.1  Kryqezimi i Spitalit Ushtarak ,Tirane  Albania
Hours: Open today Open : 07:00-00;00
+355 068 90 42 060

Kategori:Hotel Sapo rinovuar Hotel Relax është një dritare për të më dinamike pjesë e Tiranës.Read More

Naim Frasheri, Tirane, Albania 1001
Hours: Open today Check-in From 12:00 AM - Check-out Until 11:00 AM
+355 042260002

     Kategoria: Hotele Hotel Villa 22 e ndertuar qe prej vitit 1930 e cilaRead More

Rruga Bardhok Biba, 75, Tiranë
+355 069 23 17 931

     Kategoria: Hotel Vetëm 2 minuta ecje larg qendrës së qytetit, Freddy’s Hotel ofronRead More

Rruga "Dob Bosko" (prane Spitali Ushtarak, ne krahe te Gjykates Administrative) Tirana, Albania, 1016
+355 069 98 55055 / 044 41 51 61

     Kategoria: Hotele Viol Hotel was created with the goal of meeting all customerRead More

Street Kostandin Kristoforidhi Nr.1, Tirana 1001, Albania
Hours: Open today Check-in From 14:00 hours
Check-out Until 11:00 hours
+355 00355 4 453 3000

     E vendosur në qendër të Tiranës, vetëm një shëtitje të shkurtër nga SheshiRead More

Pjeter Bogdani, Tirana 1001, Albania
Hours: Open today Check-in 14:00 - 14:30
Check-out 12:00 - 12:30
+355 00355 69 607 6400

     Divina Boutique Hotel ndodhet në Tiranë, 800 m nga Sheshi Skenderberg. Çdo dhomëRead More

Ibrahim Rugova nr. 56, Tiranë, Albania
Hours: Open today Check-in From 12:00 hours
Check-out Until 12:00 hours
+355 +355 682029777, +355 4 2259574

     Xheko Imperial Hotel luksoz ndodhet në qendër të Tiranës, afër parkut të madh.Read More

Rr Qemal Staf prane Prokurorise se Pergjithshme, Tirana 1001, Albania
Hours: Open today Check-in From 12:00 hours
Check-out Until 11:00 hours
+355 00355 4 226 0149

     E vendosur në zemër të Tiranës, Hotel Vila e Arte përmban dhoma meRead More

Rruga Vaso Pasha, Tiranë, Albania
Hours: Open today "Check-in From 13:00 hours
Check-out Until 11:00 hours
+355 00355 69 270 2006

     Duke ofruar një qendër spa, sauna dhe vaskë të nxehtë, Hotel Plaza TiranaRead More

Rruga Mustafa Lleshi, afer deges se thesarit
+355 069 27 51 879, 042232615

     Kategoria: Hotel Drino hotel ne zemer te Tiranes, ofron kushte komode dhe meRead More

Rruga Ali Bakiu, prane ish-Doganes Tirane
+355 0682034202, 042410414

     Per ne, klientet jane me te rendesishmit dhe puna jone matet me kenaqesineRead More

Rruga Brigada e VIII, Tirana 1001, Albania
Hours: Open today Check-in 14:00 - 00:00
Check-out 07:00 - 12:00
+355 00355 4 226 5009

     Hotel de Paris është një hotel që ofron dhoma me stil me njëRead More

Avni Rustemi Square, Tirana 1001, Albania
Hours: Open today Check-in From 12:00 hours
Check-out Until 11:00 hours
+355 00355 4 225 0630

     Vetëm 550 m nga Kalaja e Tiranës, Jolly Hotel është vendosur në qendërRead More

Rruga Bardhok Biba, Tiranë 1001, Albania
Hours: Open today Check-in 13:00 - 00:00
Check-out 07:00 - 11:00
+355 00355 68 202 2313

     Duke ofruar Wi-Fi, Hotel Oresti Qendra është vendosur në qendër të Tiranës, vetëmRead More

Rruga Mahmut Fortuzi 5, Tirana 1001, Albania
Hours: Open today Check-in From 13:00 hours
Check-out Until 11:00 hours
+355 00355 4 222 6579

     Areela Boutique Hotel ndodhet në zemër të Tiranës, në një nga lagjet mëRead More

Street Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Hours: Open today Check-in 12:00 - 21:00
Check-out 05:00 - 11:00
+355 00355 68 402 6766

     Duke ofruar WiFi falas në të gjithë pronën, B & B Artistic TiranaRead More

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Hours: Open today Check-in 13:00 - 00:00
Check-out 07:00 - 11:00
+355 00355 68 202 2313
Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë, Albania
Hours: Open today Check-In: 15:00
Check-Out: 11:00
+355 00355 68 904 2744
Rruga Rexhep Hamit Demi, Tiranë, Albania
Hours: Open today Check-In: 14:00
Check-Out: 12:00
+355 00355 69 202 0881

Partnerët: